Co się dzieje u mnie ?

Hejhej!

Co u mnie ? Czemu nie ma postów ? Jest to spowodowane oczywiście szkołą, jak mogliście się domyśleć. Chciałabym znów kontynuować prowadzenie tego bloga, ponieważ sprawiało mi to wielką przyjemność, lecz potrzebuje Waszych rad. Po pierwsze: jakiego typu posty chcielibyście najbardziej u mnie zobaczyć ? Zauważyłam, że recenzje nie cieszą się dużą popularnością. Ale różne tagi i inne takie bardzo Wam się podobały :) Koniecznie poinformujcie mnie o tym w komentarzu! Druga sprawa: wolelibyście, żeby posty pojawiały się regularnie, czy dodawać je spontanicznie ? Postaram się oczywiście odzywać się tutaj raz w tygodniu.

Dziękuję bardzo za przeczytanie tego posta i czekam na Wasze odpowiedzi :)

Komentarze

 1. Może jakieś book haul'e i podsumowania, tagi:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno fajne będą podsumowani i tagi, tak jak wspomniała Kasia ;)

  Pozdrawiam,
  Alicja w Krainie Książek
  http://alawkrainieksiazek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydaje mi się, że recenzje najlepiej pisać spontanicznie :) Czasem nie ma się weny albo ochoty na pisanie regularnie, a czasem jest tak że napisze się dwie recenzje pod rząd.

  booklicity.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tego co zauważyłam, to ludziom najbardziej podobają się bookhaule, posty z zapowiedziami, serialami i podsumowaniami :) recenzji niestety jest na pęczki w internecie, więc nie każdemu chce się czytać kilka razy opinię o tej samej książce :) najbardziej sprawdzają się posty, w których można Cię lepiej poznać, Twoje upodobania, pasje i zainteresowania ;)

  Pozdrawiam
  roksa_reads

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jestem akurat w mniejszości, którą przede wszystkim interesują recenzje, więc gorąco na nie czekam. Myślę, że fajnie mogłyby wyjść posty, w których polecałabyś kilka książek o wybranej tematyce :)
  Pozdrawiam :)
  https://gnluduk.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz